انتقال تکنولوژی آلمان

اولین مرجع اخذ اقامت دائم از طریق ثبت اختراع و انتقال تکنولوژی با بیش از ۷ شعبه فعال در کشور

کشور آلمان

این کشور بعد از روسیه دومین کشور پرجمعیت در اروپا و پرجمعیت ترین کشور عضو اتحادیه اروپا است. با مساحت  ۳۵۷،۰۲۲ کیلومتر مربع ،بیش از ۸۳ میلیون نفر جمعیت در ۱۶ ایالت دارد. از شمال با دانمارک ، از شرق با لهستان و جمهوری چک ، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه ، لوکزامبورگ ، بلژیک و هلند همسایه است. پایتخت و بزرگترین شهر این کشور برلین است و مرکز مالی آن فرانکفورت است. بزرگترین منطقه شهری روهر است.

دلایل محبوبیت آلمان برای مهاجرت

امروز بیش از ۹ میلیون خارجی در آلمان زندگی می کنند. این کشور پس از ایالات متحده دومین مقصد محبوب در جهان است.

آلمان به دلیل سیستم جامع رفاهی خود بسیار مشهور است. در صورتي كه شخص نتواند از خود مراقبت كند ، دولت آلمان اين كار را انجام خواهد داددر آلمان کسانی که کار نمی کنند می توانند ادعای حمایت کنند. هرکسی که بیکار باشد از مزایای بیکاری برخوردار است: ۶۰٪ آخرین درآمد خالص برای کسانی که بچه ندارند و ۶۷٪ برای کسانی که بچه دارند. مهاجران اقتصادی اغلب از سیستم کمک هزینه استفاده می کنند ، زیرا مزایای این کشور حتی برای کسانی که هرگز در آلمان کار نکرده اند پرداخت می شود. آنها فقط باید به عنوان “بیکار” ثبت نام کنند.

یکی از روشهای گرفتن مهاجرت به آلمان ، واگذاری اختراع به این کشور است که در ازای این واگذاری اقامت دائم حاصل می شود، انتقال تکتولوژی. در واقع این کشور در رقابت با ابرقدرت آمریکا و در تلاش برای سبقت گرفتن در ماراتون تکنولوژی، اقدام به پذیرش افراد واجد شرایط از روش مذکور کرده است. در این روش فرد متقاضی (مخترع یا غیر مخترع) اختراع ثبتی خود را پس از انجام ثبت بین المللی به نام کشور آلمان ثبت کرده و دولت آلمان اجازه اقامت دائم در کشور را برای فرد متقاضی صادر می کند.

انتقال تکنولوژی در مجموعه نیکان

مجموعه نیکان جزء معدود دفاتری است که در این زمینه فعالیت داشته و سابقه درخشانی در اخذ اقامت دائم از طریق انتقال تکنولوژی را دارد.

برای انجام این روش ، فرد اقدام کننده یا خود مخترع بوده و مدارک قابل استنادی را درین زمینه ارائه می دهد و یا با ثبت ایده ای به نام فرد ، به عنوان مخترع شناخته خواهد شد .

مزایای مهاجرت به کانادا از روش انتقال تکنولوژی در مجموعه نیکان:

اخذ اقامت دائم (کارت پی آر)
عدم نیاز به تمکن مالی
عدم وجود محدودیت جغرافیایی
ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم موفقیت
روش های پرداخت منعطف(اقساط، چک و روش رهن ملک که در این روش نیازی به پرداخت وجه قبل از صدور ویزا نمی باشد)
انجام تمام مراحل و آماده سازی مدارک توسط تیم فنی و متخصص مجموعه نیکان

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق انتقال تکنولوژی :

  • اصل و اسکن مدارک هویتی
  •  ارائه رزومه و سوابق تحصیلی و مدارک آموزشی
  •  ارائه مدرک زبان آیلتس ۵.۵ در ماه ششم قرارداد
  •  ارائه گواهی عدم سوء پیشینه در ماه ششم قرارداد
  •  ارائه مدارک سلامت جسمانی
  •  ارائه اصل و اسکن پاسپورت معتبر

اقامت تضمینی

نیکان ویزا تنها مرجع اخذ اقامت دائم از طریق ثبت اختراع و استارت آپ ، با بیش از ۷ شعبه فعال در سراسر کشورافق نیکان زیرمجموعه‌ای از افق نیکان می‌باشد.

آخرین مقالات

از آخرین اخبار مهاجرت با خبر شوید