انتقال تکنولوژی کانادا

اولین مرجع اخذ اقامت دائم از طریق ثبت اختراع و انتقال تکنولوژی با بیش از ۷ شعبه فعال در کشور

کشور کانادا

کشور کانادا با مساحتی در حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع ، و طبیعت بسیار چشم نواز خود مقصد متقاضیان بسیار زیادی از سراسر دنیاست . کانادا یکی از مدرن ترین و زیباترین کشورهای جهان حال حاضر است و شرایط خوب زندگی ، این کشور را به یک کشور جذاب برای مهاجرت تبدیل کرده است ، این مورد به عوامل بسیار زیادی وابسته است که از بین آنها می توان به اقتصاد رو به جلوی این کشور ، سیاست های بی طرفانه در عرصه سیاست جهانی ، طبیعت بسیار زیبا و دلنشین ، سیستم آموزشی هوشمندانه و موثر و خیلی عوامل دیگر اشاره کرد .

پایتخت این کشور به دستور ملکه الیزابت شهر اتاوا انتخاب شده است . این کشور بدلیل نزدیکی با امریکا و داشتن مرزهای گسترده با این کشور ، روابط اقتصادی بسیار نزدیک و خوبی با امریکا دارد . فرهنگ غنی کانادا ، امکانات و رفاه اجتماعی بالا ، نرخ بیکاری پایین ، میزان پایین جرم و جنایت و از همه مهمتر تناسب هزینه های زندگی با درامد شهروندان ، همیشه این کشور را بعنوان یک گزینه برای مهاجرت در ذهن ایرانیان نگه داشته است . همچنینی باید اشاره کنیم که کانادا جزو ده اقتصاد برتر در کل دنیا محسوب می شود که این موضوع خود گویای قدرت اقتصادی این کشور است .

اقامت دائم کشور کانادا همیشه جزو گزینه های اصلی مهاجرتی ایرانیان عزیز بوده است . ولی از آنجا که هزینه های پروسه های اقامتی بسیار بالاست و یا شرایطی که برای این مسیرها در نظر گرفته شده است شرایط سختی به لحاظ سن ، تحصیلات و مدرک زبان بوده است ، اقدام برای اخذ اقامت دائم را برای خیلی از هموطنان عزیزمان دشوار کرده است . ولی باید اشاره کنیم روش ثبت اختراع راه را برای اخذ اقامت دائم این کشور باز کرده است و اخیرا هم بسیار مورد توجه علاقمندان اقامت کانادا قرار گرفته است . مجموعه نیکان تنها دارنده تخصص در زمینه اقامت کانادا از طریق انتقال تکنولوژی و ثبت اختراع ، آماده ارائه هرگونه مشاوره و اقدام برای اخذ اقامت دائم شما متقاضیان عزیز می باشد .

انتقال تکنولوژی در مجموعه نیکان

مجموعه نیکان جزء معدود دفاتری است که در این زمینه فعالیت داشته و سابقه درخشانی در اخذ اقامت دائم از طریق انتقال تکنولوژی را دارد.

برای انجام این روش ، فرد اقدام کننده یا خود مخترع بوده و مدارک قابل استنادی را درین زمینه ارائه می دهد و یا با ثبت ایده ای به نام فرد ، به عنوان مخترع شناخته خواهد شد .

مزایای مهاجرت به کانادا از روش انتقال تکنولوژی در مجموعه نیکان:

اخذ اقامت دائم (کارت پی آر)
عدم نیاز به تمکن مالی
عدم وجود محدودیت جغرافیایی
ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم موفقیت
روش های پرداخت منعطف(اقساط، چک و روش رهن ملک که در این روش نیازی به پرداخت وجه قبل از صدور ویزا نمی باشد)
انجام تمام مراحل و آماده سازی مدارک توسط تیم فنی و متخصص مجموعه نیکان

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق انتقال تکنولوژی :

  • اصل و اسکن مدارک هویتی
  •  ارائه رزومه و سوابق تحصیلی و مدارک آموزشی
  •  ارائه مدرک زبان آیلتس ۵.۵ در ماه ششم قرارداد
  •  ارائه گواهی عدم سوء پیشینه در ماه ششم قرارداد
  •  ارائه مدارک سلامت جسمانی
  •  ارائه اصل و اسکن پاسپورت معتبر

اقامت تضمینی

نیکان ویزا تنها مرجع اخذ اقامت دائم از طریق ثبت اختراع و استارت آپ ، با بیش از ۷ شعبه فعال در سراسر کشورافق نیکان زیرمجموعه‌ای از افق نیکان می‌باشد.

آخرین مقالات

از آخرین اخبار مهاجرت با خبر شوید