نمایشگاه‌های
بین المللی آلمان

اولین مرجع اخذ اقامت دائم از طریق ثبت اختراع و انتقال تکنولوژی با بیش از ۷ شعبه فعال در کشور

نمايشگاه بين المللي اختراعات و تكنولوژي هاي نوين کشور آلمان (نورمبرگ)

نمایشگاه بین المللی و تخصصی اختراعات نورمبرگ آلمان همه ساله زير نظر و حمايت مستقیم سازمان بازرگانی کشور آلمان و شهر نورنبرگ و با حمایت سازمان مالکیت فکری ملل متحد WIPO ، حمایت فدراسیون جهانی مخترعین IFIA ، سازمانهای علمی و تحقیقاتی و مراکز مرتبط با مخترعین و وزارتخانه های علوم ، آموزش و تحقیقات بیش از 40 کشور برگزار می گردد. تاریخ برگزاری این عرصه بین المللی ۲ الی ۵ نوامبر ۲۰۲۳ برابر با ۱۱ لغایت ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۲ می باشد.

اطلاعات کلی درباره نمایشگاه آلمان

به طور متوسط همه ساله در حدود 700 مخترع از 40 كشور جهان در اين رخداد بين المللي در مساحتي به متراژ 9000 متر مربع در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي شهر نورمبرگ حضور مي يابند و همچنين آمار بازديد كنندگان از اين نمايشگاه به طور میانگین در حدود شصت هزار نفر بوده كه در حدود يك سوم از اين بازديد كنندگان متخصصين و سرمايه گذاران كارخانه ها و مراكز مهم توليدي مي باشند.

مزایای شرکت در این عرصۀ بین المللی

  • عرضه و فروش مستقیم دستاوردهای پژوهشی و یافتن پشتیبان مالی جهت تولید اختراع
  • شرکت در بخش مسابقه و کسب جوایز و مدال از سازمانهای بین المللی مرتبط با اختراعات و نوآوری
  • ارتباط مستقیم پژوهشگران با مراکز علمی ، دانشگاه ها و سازمانهای بین المللی مخترعان
  • کسب اطلاع از دستاوردهای پژوهشی ، اختراعات و فن آوری های روز دنی
برخي از نكات مهم در خصوص این عرصۀ بین المللی

برگزاری اين عرصۀ مهم بین المللی فرصتی جهت معرفی و آشنائی مخترعين و نوآوران کشور جمهوري اسلامي ايران با مجامع علمی ، دانشگاهها و سازمانهای مرتبط با اختراعات و مخترعین در سطح بین المللی و کسب اطلاعات از اختراعات و فن آوری های روز دنیا و همچنین جهت ارائۀ اختراعات ثبت شده مخترعان کشور در سطح بین المللی می باشد و نیز عرصه ای برای ورود به بازارهای جهانی و یافتن حمایت کنندۀ مالی برای تولید دستاوردهای علمی مي باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرند