نمایشگاه‌های
بین المللی آمریکا

اولین مرجع اخذ اقامت دائم از طریق ثبت اختراع و انتقال تکنولوژی با بیش از ۷ شعبه فعال در کشور

این نمایشگاه در مزکر استارت اپ های آمریکا در سیلیکون ولی ایالت کالیفرنیای آمریکا برگزار می شود که همه ساله مخترعین و استارت اپ های زیادی در آن شرکت می کنند و بهترین موقعیت جهت مشارکت و سرمایه گذاری برای ایده های مخترعین می باشد . همه ساله صندوق های نوآوری و همایت کننده استارت آپ های زیادی در این نمایشگاه ها شرکت می کنند
وظیفه مجموعه نیکان در این مسابقات آماده سازی طرح های شما و پرزنت مناسب در نمایشگاه جهت فروش یا پذیرش سرمایه می باشد که در این راستا ساخت ماکت ساخت ویدیو های مربوط به محصول و بروشور و مذاکرات رودرو می باشد.
نمایشگاه بین المللی و تخصصی اختراعات كشور آمريكا (SVIIF) در تاریخ 10 الی 12 ژوئن ۲۰۲3 میلادی برابر با 20 لغایت 22 خرداد ماه ۱۴۰2 با حمايت فدراسيون بين المللي مخترعان (IFIA)، دفتر ثبت بين المللي اختراعات كشور آمريكا (USPTO) ، سازمان مالکیت های فکری ملل متحد (WIPO)، موسسه مخترعان کشور آمریکا (UIA) در منطقه سیلکون ولی (مرکز نمایشگاهی سانتا کلارا) با حضور مخترعین، دانشگاههای معتبر کشور آمریکا و موسسات علمي و تحقيقاتي بيش از ۳۰ كشور از جمله استراليا، كانادا، بحرين، بلغارستان، چين، كرواسي، چك، دانمارك، مصر، فرانسه، ايسلند، ايرلند، كره جنوبي، فليپين، لهستان، كامرون، اسپانيا، سوئد و… برگزار مي گردد.
با توجه به حمایت سازمانهای مهم بین المللی درحوزه اختراعات و همچنین برگزاری در منطقه سیلکون ولی که از مهمترین قطبهای نوآوری و فناوری تحول آفرین جهان می باشد، این عرصه جهانی یکی از برترین و معتبرترین نمایشگاههای اختراعات در دنیا محسوب می گردد.
لازم به ذکر است همزمان با برگزاری این عرصه بین المللی فرصت های آموزشی شامل سمینار، کارگاه آموزشی و پنل های بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات روز اختراعات ، نوآوری و روشهای تجاری سازی و ایجاد کسب کارهای کوچک و متوسط زود بازده در حوزه اختراعات و نوآوری توسط سازمان مالکیت های فکری ملل متحد (WIPO) و موسسه مخترعان کشور آمریکا (UIA) برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است کلیه مخترعانی که دارای مدرک عضویت Inv از فدراسیون بین المللی مخترعان هستند برای ثبت نام و شرکت در این رقابت بین المللی از تسهیلات ویژه ای که فدراسیون جهانی مخترعان IFIA برای اعضای Inv در نظر گرفته است بهره مند خواهند شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرند