شایع‌ترین دلایل مهاجرت به استرلیا

همه ساله هزاران نفر از سراسر دنیا برای ورود به آمریکا درخواست ویزا می کنند . بسیاری از درخواست ها پذیرفته می شوند ولی با این وجود بسیاری دیگر رد می شوند . و افرادی که رد شده اند درصد بالایی از آنها برای سال آینده مجددا اقدام به ارسال درخواست ورود خواهند کرد و تمام تلاش خود را خواهند کرد که اینبار پذیرفته شوند . مگر زندگی در ایالت متحده چیست و چه مزایایی دارد که افراد زیادی برای مهاجرت به این کشور تلاش می کنند ؟

در این مقاله به شایع ترین دلایل این مورد می پردازیم

فرصت های بهتر برای پیدا کردن کار
ایالت متحدده آمریکا علیرغم رکود اقتصادی که سالها پیش با آن مواجه شد ، هنوز هم فعال ترین اقتصاد جهان بشمار می رود . اکنون که هر ساله در حال بهبود است از تعداد فرصت های شغلی بسیار مناسبی برخوردار بوده و محل تعقیب رویای آمریکایی محسوب می شود .

شرایط بهتر زندگی
آمریکا جایی است که بسیاری از مردم دنیا آرزوی زندگی در آن را دارند بویژه شهرهای لس آنجلس و نیویورک . در کل کشور آمریکا به لحاظ سرگرمی ، فناوری و زندگی شبانه و موارد دیگر در میان کل کشورهای جهان بهترین است .

داشتن آزادی
ایالت متحده آمریکا برای بسیاری از مردم جهان سرزمین آزادی یا همون سرزمین موعود محسوب می شود علی الخصوص برای افرادی که در کشورهای جنگ زده و آشفته زندگی می کنند این مورد بسیار پررنگ تر است .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *